Iveta Kolářová, Lucie Kovaříková a Karel Gott
Úvod » Životní partnerky Karla Gotta, manželka Ivana Gottová

Životní partnerky Karla Gotta, manželka Ivana Gottová

 

VŠE O SMRTI ZPĚVÁKA KARLA GOTTA MŮŽETE ČÍST NA BLESK.CZ

Karel Gott měl ve svém životě mnoho žen, potomky (čtyři dcery) má se třemi z nich.

Antonie Zacpalová (*27. 3. 1935)

Karel Gott má první dítě, dceru Dominiku (*1973), s Antonií Zacpalovou.

Antonie Zacpalová a Karel Gott mladí

Antonie Zacpalová a Karel Gott mladí

Antonie Zacpalová je bývalá jazzová tanečnice Karlínského divadla. Jméno dostala po svém otci Antonínu Zacpalovi (†1994), divadelním a filmovém herci menších rolí a nadaném malíři. Antonie se mihla v několika filmech, například v československém dramatu Okurkový hrdina (1963) či ve filmovém muzikálu Kdyby tisíc klarinetů (1964).

Karel Gott se s matkou své dcery seznámil při natáčení klipu k písni Lady Carneval, kde Antonie dělala „křoví“. Znovu se setkali v roce 1972, když Gott natáčel medailon pro Československou televizi. Jejich vztah trval půl roku, Antonie otěhotněla ve třiceti sedmi letech. O dceři Dominice se zpěvák dozvěděl od tanečnice až po devíti měsících od narození dítěte. Neprojevil prý zrovna nadšení a na Dominiku se poprvé přišel podívat až po půl roce, před veřejností ji tajil do roku 1982. Bývalou partnerku i dceru nicméně zajistil, koupil jim byt na pražských Vinohradech a celkově jim finančně pomáhal.

Antonie Zacpalová nikdy nestála o mediální pozornost a i na přání Karla Gotta s novináři nikdy příliš nekomunikovala. Jak ale sama uvedla, po Karlu Gottovi už nikdy žádného muže neměla a Gott byl prý jejím osudovým mužem.

Antonie Zacpalová a Karel Gott

Antonie Zacpalová

Iveta Kolářová (*14. dubna 1967)

Další důležitou partnerkou Karla Gotta byla Iveta Kolářová, s níž má dceru Lucii Kovaříkovou (roz. Kolářovou).

Iveta Kolářová s dcerou Karla Gotta Lucií

Iveta Kolářová s dcerou Karla Gotta Lucií Kolářovou

Iveta Kolářová je vyučená prodavačka se specializací na elektrotechnické zboží. Když se seznámila s Karlem Gottem, pracovala jako prodavačka v obchodním domě Bílá labuť. Kolářová také jeden čas provozovala butik s módou. Gott ji na začátku s podnikáním finančně pomohl. Obchod ale zkrachoval a Iveta se stala vedoucí prodejny nábytku v pražských Vršovicích.

Iveta byla Gottova velká fanynka a chodila na všechny jeho koncerty. Jednou se na koncertě v Kladně dostala do jeho šatny, a tak se se zpěvákem seznámila. Chodili spolu v roce 1896. O těhotenství Ivety se Gott dozvěděl až dva měsíce před porodem. Když se v roce 1987 narodila dcera Lucie, měl Karel Gott již jinou partnerku. Ivetu i druhou dceru ale finančně zajistil, pořídil jim byt na Vinohradech a auto.

Iveta Kolářová, Lucie Kolářová Kovaříková a Karel Gott

Iveta Kolářová, Lucie Kolářová Kovaříková a Karel Gott – svatba

Ivana Gottová (*20. ledna 1976)

Ivana Gottová (roz. Macháčková) je současnou partnerkou a manželkou Karla Gotta. Mají spolu dvě dcery – Charlotte Ellu a Nellu Sofii. Jsou manželé od 7. ledna 2008, kdy se tajně vzali v Las Vegas. Jde o první ženu, s kterou se zpěvák oženil.

Ivana Gottová s dcerou a Karel Gott, Václav Havel

Ivana Gottová s dcerou, Karel Gott a prezident Václav Havel

Ivana Gottová se narodila v Opavě, kde také vystudovala střední zdravotní školu. Rok pracovala na chirurgii, pak odjela na tři roky do USA dělat au-pair. Po návratu do České republiky pracovala díky výborné znalosti cizích jazyků jako asistentka zahraničních herců, kteří zde točili filmy. Později působila jako produkční Divadla Broadway. V roce 2014 získala titul bakalář, když odpromovala na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze. Studovala obor Sociální a mediální komunikace.

Od července 2010 do června 2015 moderovala VIP zprávy na TV Prima. Svůj odchod z televizních obrazovek odůvodnila tím, že se chce více věnovat dcerám a manželovi. V roce 2016 krátce účinkovala v Divadle Hybernia v muzikálu Přízrak z Londýna, kde hrála prostitutku. V současné době dělá manažerku svému manželovi.

S Karlem Gottem se seznámila v Národním Muzeum na večírku po předávání televizních cen TýTý, kterých se mohla zúčastnit díky práci produkční. Ivana tehdy záměrně dala zpěvákovi špatné telefonní číslo. Podruhé se potkali po roce při volbě Miss ČR v Ostravě, kdy už Gott od Ivany „vyloudil“ správný telefonní kontakt.

Karlovy expartnerky

Mezi jeho další expartnerky patří například herečka Evelyna Steimarová či spisovatelka a scénáristka Martina Formanová (roz. Zbořilová), nynější manželka oscarového režiséra Miloše Formana.

Evelyna Steimarová a Karel Gott

Evelyna Steimarová

Martina Formanová a Karel Gott foto

Martina Formanová

Přečte si podrobnosti o dcerách a vnoučatech Karla Gotta

Životní příběh Karla Gotta

Rodiče a sourozenci Karla Gotta

Karel Gott a vila na Bertramce

Karlův aktuální zdravotní stav

Malíř Karel Gott


 

Fotogalerie